Wilt u binnenkort een dagje op stap? Bezoek Luchtvaart Themapark Aviodrome in Lelystad! Een leerzaam, leuk en indrukwekkende dag voor jong en oud. Ontdek de leukste attracties en activiteiten met o.a. levensechte vluchtsimulators, een boeing 747, een piloten- stewardessenopleiding en talloze speeltoestellen.
Voor ouders is er voldoende zitruimte en zijn er verschillende indrukwekkende uitkijkplatformen, waar u zowel een goed overzicht over het Themapark als Luchthaven Lelystad heeft. Je kan bij Aviodrome Lelystad een rondvlucht maken in een Cessna 172. De piloten van Special Air Services (SAS) staan voor u klaar en begeleiden u de gehele vlucht.
Altijd al een keer willen vliegen?
- Voor € 135 (1 persoon)
- € 137 (2 personen)
- € 147 (3 personen)
Luchtvaartmuseum Aviodrome Lelystad met korting
Wilt u naar Luchtvaart Themapark Aviodrome met korting? Bestel bij de NS Spoordeelwinkel een Dagretour Lelystad, Busretour en entreeticket vanaf € 31,50 voor volwassenen en € 24 voor kinderen van 4 t/m 11 jaar.
- Prijs vanaf € 31,50
- Kinderen vanaf € 24
- Inbegrepen: NS dagretour Lelystad, Busticket en Entreeticket
Met de trein naar Aviodrome
Wilt u met de trein en het Openbaar Vervoer naar de Aviodrome? Reis naar station Lelystad, waarna u overstapt op buslijn 148 (richting Harderwijk) of lijn 7 (richting Lelystad Airport). Met buslijn 148 wordt u op 5 minuten loopafstand van het park afgezet, terwijl u met buslijn 7 tot aan de hoofdingang wordt gebracht.
Aviodrome met korting
Wilt u naar Luchtvaart Themapark Aviodrome met korting? Het is regelmatig mogelijk om met korting naar Aviodrome te reizen middels een combideal trein + entree. Op de hoogte blijven van deze kortingsacties? Like ons op Facebook en schrijf uzelf in voor de nieuwsbrief.
Rondleidingen
Dagelijks zijn er 4 rondleidingen, waarvan 2 buiten en 2 binnen. De rondleidingen binnen vinden plaats om 11:00 en om 14:00 uur. De rondleidingen buiten vinden plaats om 12:00 en om 15:00 uur.
Openingstijden Aviodrome
- Maandag: 10:00 t/m 17:00 uur
- Dinsdag: 10:00 t/m 17:00 uur
- Woensdag: 10:00 t/m 17:00 uur
- Donderdag: 10:00 t/m 17:00 uur
- Vrijdag: 10:00 t/m 17:00 uur
- Zaterdag: 10:00 t/m 17:00 uur
- Zondag: 10:00 t/m 17:00 uur
Adres Aviodrome
Pelikaanweg 50
8218 PG Luchthaven Lelystad


