Van zaterdag 21 juni tot maandagochtend 24 juni voert ProRail grootschalige werkzaamheden uit aan het spoortraject tussen Roosendaal en Goes. Gedurende deze periode rijden er geen treinen op dit deel van het Zeeuwse spoor. Reizigers moeten rekening houden met omleidingen en extra reistijd.
Wat gebeurt er precies?
ProRail vernieuwt op meerdere plekken de spoorstaven en voert onderhoud uit aan de bovenleiding. Daarnaast worden drie spoorwegovergangen aangepakt om de veiligheid en betrouwbaarheid van het spoor te verbeteren.
In Kapelle wordt gewerkt aan twee overwegen. Om de bereikbaarheid van het dorp te waarborgen, blijft steeds één van de twee overwegen open:
- Op zaterdag 21 juni is de Noordstraat afgesloten.
- Op zondag 22 juni is de Dijkwelsestraat niet toegankelijk.
In Oostdijk wordt de overweg aan de Nieuwlandse Binnendijk volledig vernieuwd. De overgang is tijdens de werkzaamheden volledig afgesloten. Hier wordt niet alleen de overweg zelf vervangen, maar ook de ondergrond verstevigd om de spoorveiligheid verder te verbeteren.
Alternatief vervoer
Tijdens de werkzaamheden zet NS vervangend busvervoer in tussen Roosendaal en Goes. Reizigers wordt aangeraden extra reistijd in te calculeren en hun reis van tevoren te plannen via een actuele reisplanner, zoals de NS-app of 9292.nl.
ProRail vraagt reizigers en omwonenden om begrip voor de tijdelijke overlast. De werkzaamheden zijn nodig om het Zeeuwse spoor toekomstbestendig en veilig te houden.